pátek 9. června 2017

Můj super batoh Dakine Garden Hulla

Vždycky jsem si říkala, že ze mě nebude taková ta mamina s batohem, umaštěnými vlasy a vytahaným trikem. A vidíte? Je tady změna - mám batoh!

Už to prostě nešlo. Jedno dítě, druhé dítě, třetí dítě a k tomu ještě tašku. Pořád někam vyrážíme, většinou na koloběžce, takže batoh je jediná možnost, jak mít všechny věci u sebe a mít volné ruce. Ale když batoh, tak pořádný!

Měla jsem takového starého chcípáčka s jednou velkou kapsou, ve které se vše ztratilo jako v černé díře, a malou kapsičkou, do které se vešly nanejvýš klíče a mobil. Postranní kapsa na lahve žádná. A to mě přivádělo k šílenství. Když už jsem byla připravena vyrazit na další kus cesty na koloběžce, tak se nějaké dítě ozvalo - mamííí, já mám žízeň. A zase sundávat batoh a hledat lahev v černé díře. Peklo. Na takové věci je život příliš krátký a krásný. Takže bylo rozhodnuto, chce to nový batoh.

Vybírala jsem důkladně. Chtěla jsem, aby můj nový batoh měl objem 20 litrů, více kapes, pevná záda, postranní kapsy na lahve a taky aby byl nádherný. Našla jsem přesně takový. Seznamte se s mým batohem od Dakine!
Jak se vám líbí? Máte taky svůj super batoh, na který nedáte dopustit?6 komentářů:

 1. Batoh je naozaj krásny :) Veľmi sa mi páči, ten kvetinový ženský vzor :)

  www.lifi.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, to se mi na něm právě líbí, že není vyloženě sportovní :-).

   Vymazat
 2. Fešák! taky jsem přešla na batohy :-) Příští týden si jedu pro tohoto krasavce: http://www.misfit.cz/batoh-chloe-grey-black?gclid=CjwKEAjwjunJBRDzl6iCpoKS4G0SJACJAx-Vk-bh1EHtjXf3bQsd49s0FaxWLsF9lx3BIZFBxfjimxoCaPLw_wcB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc pěkný! Kámoška má podobný, jen tmavší, vypadá supr :-).

   Vymazat

Moc děkuji za komentář!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...